search
Strona główna

O firmie

           PRODUCENT

Firma Aristarco została założona przez Beniamino Aristarco w 1950 roku. Jako jedna z pierwszuch uczestniczyła w tworzeniu historii zmywarek do gastronomii, hoteli czy barów. Beniamino Aristarco wraz z bratem Ennio w 1970 roku nazwali firmę Aristarco.

Ogromne doświadczenie przemysłowe w dziedzinie zmywarek pozwoliło firmie Aristarco rozwinąć się w maszynach do produkcji lodu stosowanego w gastronomii. Obecnie Aristarco jest znanym przedsiębiorstwem, zajmującym powierzchnię 14.000 m2. Produkuje rocznie około 30.000 urządzeń. zatrudnia 60 wykwalifikowanych pracowników, techników i inżynierów.

 

 DYSTRYBUTOR

BAGMASZ, firma założona w 1995 roku, to wiodący dystrybutor  w przemyśle spożywczym urządzeń piekarniczych,  cukierniczych, pieców, linii produkcyjnych, zmywarek przemysłowych oraz wielu innych .

Nasza firma oferuje Państwu

  • ogromne doświadczenie
  • wykwalifikowaną kadrę pracowników
  • specjalistyczny sprzęt do montażu, serwisowania oraz transportowania przemysłowych urządzeń spożywczych.

Wszystkie oferty konfigurowane są pod kontem wyboru najlepszych zindywidualizowanych rozwiązań dla każdego z Państwa.

BAGMASZ oferuje profesjonalne zmywarki przemysłowe do różnych zastosowań, produkowane przez włoską firmę Aristarco. W ofercie posiadamy m.in. zmywarki dla gastronomii, piekarni i cukierni oraz przemysłu ogólnospożywczego. Ofertę uzupełniają urządzenia dla masarni.

Bagmasz
98-220 Zduńska Wola
tel.: 43 824 33 00
mobile: 665 899 333
fax: 43 824 22 80
bagmasz@bagmasz.com